Předávání zkušeností a myšlenek z otce na syna, z šamana na kmenové radstvo, je staré jako lidstvo samo. Až vynález papíru vymyslel instituci předávání diplomu, potvrzení a různých certifikátů.
Já se snažím, jako staří šamani, předávat své zkušenosti instruktorům osobně a mým potvrzením je to, že pracují v mém studiu.
Chci se držet těch nejstarších tradic,myšlenek, jednoduchosti a zároveň síly poloh, ze kterých naše jóga vychází.
Přijďte si navonět svět, kde jste nejdůležitější osoby na světě, kde celý tým vytváří prostředí, které vrátí úsměv vašemu srdci, radost vaší mysli a energii vašemu tělu.

Petra Danhelova


Petra Danhelova
Majitelka, instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova


Hot Jóga:
V roce 2005 absolvovala studium jógy pod osobním vedením Bikrama Choudhury v Los Angeles. Vyučovala jógu ve Velké Británii, Austrálii a Francii. V roce 2006 se podílela na založení a otevření prvního studia Hot jógy v České Republice, jehož byla i spolumajitelkou.

V roce 2011 otevírá nové studio hot jógy- Hot Yoga by Petra Danhelova. Srdečně Vás vítá a těší se na Vás!
V momentě kdy jsem vstoupila do světa jógy, začala jsem v něm objevovat mnoho dalších skrytých a úžasných věcí. A o těchto zkušenostech a poznání je
Hot Yoga by Petra Danhelova.

Hot yoga není jen o tom dostat se do skvělé fyzické formy: zpevnit povadlé partie, díky pocení a proudění krve pročistit tělo, zjemnit pokožku na těle a skoro doslova spálit tuk tam kde ho nechceme.
Každou vteřinu co posíláte během lekce ze svého mozku do zapojení správných svalů, se koncentrujete na přítomný okamžik. Dokážete si představit jak hodně si vaše mysl a vy odpočinete? Kolik energie získáte jenom tím, že ji nedáváte tam kde ji není zapotřebí?
V každé lekci získáte tolik sebedůvěry, jistoty a víry v sami sebe, kolik si ji dovolíte sami sobě dát.
Pro mě je vždy inspirující vidět v lekcích hezky oblečené a spokojené ženy, i když stojí spocené před zrcadlem. Pochvalte si každý kousek vašeho těla, vždyť vy jste jedinečné a krásné takové jaké jste.
Již jsme si asi zvykli na to, že muži jsou pro nás v lekcích překvapením. Pevně věřím, že jóga není jenom ženskou záležitostí, či jógína s nohou za hlavou nebo se vznášejícím nad podlahou v sále. Hotyoga vám dodá v dnešní hektické době zklidnění, motivuje vás každým pokrokem v lekci a také můžete najít inspiraci pro splnění vašich snů. Je skvělá jako vybalancování pro vaše oblíbené sporty. Získáte energii k potěšení milovaného protějšku a vašich dětí.

Hoďte starosti za hlavu a vytvořte si každou chvíli takovou jakou chcete. Hotyoga by Petra Danhelova je skvělým průvodcem pro každý den.

Děkuji vám za vaše příběhy, motivaci a výsledky, které mohu slyšet či vidět pokaždé když jsem s vámi. Jste mi úžasnou inspirací na mé cestě…

Vystudovala:
Střední pedagogickou školu, vysokou školu HAMU v Praze.
thex Created with Sketch.

PETRA DAŇHELOVÁ

Martin
Instruktor Hot Yoga by Petra Danhelova

Jóga:
Pohybu, který by se dal nazvat sportem jsem se věnoval už v mámině břiše. Říkala že jsem byl odjakživa rarach.
Užil jsem si patnáct let v protiteroristické jednotce. Není čeho se děsit, právě tam jsem nasbíral spoustu užitečných zkušeností v mnoha specializacích, které mi rozšířily obzory a jednou z nich byla i práce medika.
Můj celoživotní zájem vždy byl kladen na práci s tělem- strava, péče o tělo, předcházení zraněním a poúrazové stavy. Tato záliba mě dovedla i ke kurzům masáží, manuální lymfodrenáže a fyzioterapie.
První lekce jógy byla náročná, ale jak se říká, byla to láska na první pohled. Přijel jsem zrovna fyzicky namakaný z Bagdádu a říkal si, jak to bude lehké. Překvapilo mě kolik nedostatků v mém tréninkem zoceleném těle se našlo. Čistá hlava, pružné tělo super pocit po každé lekci jsou jen střípky z benefitů, které získávám v každé lekci.
Jsem nadšený, že tu mohu pracovat pod někým tak schopným a zkušeným jako je majitelka studia Hot Yoga by Petra Danhelova.
Hotyoga mě naplňuje, učí mě pokoře i maximálnímu soustředění. Každý den se dovím nové detaily, a díky vám klientům nové zážitky, které určují mé lektorské zkušenosti.
Přijďte vyzkoušet jaká je lekce hotyogy se mnou. S instruktorem, který maximálně rozvíří energii v každé lekci a nadšení ho nikdy neopouští.

Těším se na Vás.

Vystudoval:
Vysoká škola Tomáše Bati ve Zlíně

thex Created with Sketch.

MARTIN SVOZIL

MICHAELA
instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova

Jóga:
Míša už jako malá milovala pohyb a na základní škole se aktivně věnovala gymnastice. Před pěti lety poprvé navštívila lekci hot jógy u Petry Daňhelové. Do tohoto stylu jógy se zamilovala. Složitá životní událost ji bohužel donutila přerušit cvičení své nejmilovanější záliby.

Počátkem roku 2011 si opět začala pohrávat s myšlenkou navštívit lekci hot jógy. A úplně náhodně, snad i osudově, narazila na slevový portál, který nabízel voucher na lekci Hot Yoga by Petra Danhelova.

Majitelka, Petra Daňhelová, byla pro Míšu už starou známou, a proto ani na minutu nezaváhala. I přes to, že se bála reakce jejího těla na první lekci, byla příjemně překvapená, že vydržela cvičit celou hodinu a půl. To ji namotivovalo do dalších lekcí. Čím častěji praktikovala, tím víc pozitivních účinků na svém těle pozorovala. Vzhledem k tomu, že se chtěla věnovat Hotyoze ještě intenzivněji, než jako pouhý klient, zúčastnila se tréninku na instruktora a od ledna 2012 působí v Hot Yoga by Petra Danhelova jako instruktorka.


Vystudovala:
Střední odborná škola gastronomie a služeb a odborné učiliště Liberec - 3 leté studium – kadeřnice

Střední odborná škola Profes – nástavbové studium
thex Created with Sketch.

MICHAELA HEZINOVÁ

PETRA PAULISOVA
Instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova


Jóga:
Jsem od malička doslova závislá na sportu. Ve veškerých věcec do kterých se pustím, chci je dělat naplno a s tím nejlepším pocitem, že jsem odvedla skvělou práci.  Když jsem zjistila, že na basketbal a volejbal už nedorostu, začala jsem se více věnovat i jiným sportům.
Na první hodinu Hot Yogy by Petra Danhelova jsem zašla spíše ze zvědavosti. Lekce mne ihned nadchla.
Hotyoga je pro mě nejen fyzickým pohybem, ale také prostředkem udržování duševní rovnováhy. Pracuji ve velmi dynamickém zaměstnání, které mě naštěstí velmi baví, ale je celkem časově i psychicky náročné. Právě díky józe dokážu být sama se sebou spokojená a v pohodě.
Protože jsem se chtěla o cvičení a účincích na tělo a mysl dozvědět víc, stala jsem se instruktorkou Hot Yoga by Petra Danhelova. Zároveň mi role instruktora otevřela také nový rozměr - vytvářet v lekcích radost ostatním, pomáhat jim s vývojem jejich praktiky. Cítím velkou odpovědnost a také výzvu, abych se zlepšovala i já sama a byla pro ostatní inspirací.
Snažím se nebrat se příliš vážně, věřím, že všechno má svou pozitivní stránku a s úsměvem jdou věci líp. Také zastávám heslo: “když si myslíš, že nemůžeš, můžeš ještě třikrát tolik”. To se pokouším promítat i do svých lekcí.
thex Created with Sketch.

PETRA PAULISOVÁ

Vladka
instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova

Jóga:
Pohyb je součástí každého člověka už od útlého dětství. Já jsem svou potřebu vyjádřit se pocítila už ve 4 letech. Přez základy klasického tance v 6 letech, skupinové choreografie v 8 až 15 letech a účinkování v různých tanečních skupinách, divadlech, projektech jsem se dostala až na konzervatoř a pak dál na vysokou školu DAMU v Praze.
Pohyb je součástí mě a já jsem součástí pohybu už od nepaměti. Po uspěšném absolutoriu a následné pracovní činnosti jsem pocítila, že mi toto dětské nabíjení energie pohybem chybí. Hledala jsem tedy způsob, který mě znovu nabije nejen fyzicky, ale také psychicky. Jednou mě cesta životem zavedla na Hot Yogu ve studiu na Floře a až teď zjišťuji, že jsem tady zůstala až do dnes. Ptáte se proč?
Protože harmoniji těla a duše v plynulé souhře s dechem a pohybem jsem našla jen tady. Baví mně čím dál tím víc. Hloupě vysmátý výraz kdy vím,že mě nikdo minimálně hodinu po lekci nevytočí. Jsem plně přesvědčena, že můj výběr je správný. Z roztěkaných dní mi dokáže Hot Yoga ukázat přímou cestu k vnitřní koncentraci a soustředění.
Miluji mravenčení v každé buňce mého těla a bytelný, hmatatelný pocit toku životní energie po cvičení.Někdy se mi zdá, že mé plíce mají daleko skrytější rezervy a možnosti. Jak se říká a píše v knížkách: “můžu se v přírodě nadechnout y plných plic”. Můžu žít svůj život svobodněji, energičtěji, šťastněji. Užívat si každodenní činosti s větší chutí a úsměvem na rtech. Hot Yoga by Petra Danhelova harmonizuje mou mysl, tělo i duši. A já ji za to děkuji...

Ve svých lekcích Vám předám všechny zkušenosti, aby jste ten úžasný pocit zažili se mnou na plno!

Vystudovala:
vysokou školu DAMU v Praze.
thex Created with Sketch.

VLADIMÍRA BENONI

Zuzana
Instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova


Jóga:
Jako dítě jsem byla v pohybu prakticky pořád, ať už to byly lyže, kolo, plavání, skateboard, míčové hry či skákání přes gumu každou vyučovací přestávku. Od sedmi let jsem se intenzivně věnovala synchronizovanému plavání.
Při studiu a zaměstnání volného času postupně ubývalo a pohybu bohužel též.
V dnešní hektické době je třeba každou volnou chvíli umět využít co nejefektivněji a “dobít si pořádně baterky“.
Vyzkoušela jsem různé fitness programy, ale až u lekcí Hot Yoga by Petra Danhelova jsem našla to pravé. Je to jediný druh cvičení, kde se plně koncentruji, maximálně si vyčistím hlavu a odpoutám se od všech starostí. Krásně si protáhnu celé tělo a potrápím všechny svaly v těle (o některých ani kolikrát nevím, že je mám), zklidním mysl a dodám pozitivní náladu i všem kolem sebe. Do studia Hot Yoga by Petra Danhelova jsem poprvé přišla před dvěma lety, okamžitě jsem tomuto cvičení propadla a od léta 2014 jsem se stala instruktorkou.
Pravidelným praktikováním jógy v teple si prodloužíte život, vyčistíte tělo i mysl, udržíte si štíhlou a zpevněnou postavu, posílíte imunitu a budete mít energie na rozdávání…ráda se s Vámi podělím o tu svou, těším se na Vás ve svých lekcích!


Vystudovala:
ČVUT v Praze, fakulta Dopravní
thex Created with Sketch.

ZUZANA VORLOVÁ

Martina
Instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova


Jóga:
S hot jógou jsem se poprvé setkala před více než pěti lety. Do té doby jsem nemohla najít aktivitu, která by mi vyhovovala po všech stránkách. Nakonec jsem jí našla v Hot Yoga by Petra Danhelova. Dodává mi sílu, a to jak fyzickou, tak psychickou a skvělou náladu.
Díky Hotyoze jsem se naučila správně dýchat, pomáhá mi být více trpělivá a koncentrovat se na přítomný okamžik.
V našem studiu mám možnost se pravidelně setkávat se zajímavými lidmi, poznávat jejich osudy a životní cesty.
Věřím, že po společné lekci budete odcházet příjemně naladěni, plní energie a pocitu, že jste pro sebe udělali něco úžasného a jedinečného.

Vystudovala:
pracuje jako projektová manažerka


thex Created with Sketch.

MARTINA ZÁLEŠÁKOVÁ

Jana
Instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova


Jóga:
Již v průběhu studia jsem začala cítit, že tato škola pro mne není úplně to pravé a věnovala jsem se herectví.
V současné době se věnuji třem činnostem, které mne velmi rozvíjejí a naplňují. Práce v rozhlase, herectví a Hotyoga Hot Yoga by Petra Danhelova.
Jógu jsem začala cvičit při přípravě na maturitu. Chtěla jsem se lépe koncentrovat a zklidnit. Postupně jsem prošla všemi možnými kurzy jógy a navštívila mnoho studií. Následně jsem se rozhodla vyzkoušet Hotyogu, kde jsem objevila spousty nových informací o praktice a účincích. Zkrátka jsem v tomto studiu zakotvila a rozhodla se, že bych se chtěla věnovat hot józe více a stát se instruktorem ve studiu Hot Yoga by Petra Danhelova.

Hotyoga mi změnila život. Zní to možná jako klišé, ale je to tak. Vše je v jednoduchosti. Když si nezacvičím alespoň třikrát týdně, ozývají se mi stará zranění a bolí mě záda. Zlepšila se mi imunita, udržuji si pěknou postavu a mám mnohem více energie na jiné aktivity v mém životě.

Vystudovala:
vysokou mezinárodní vztahy v Praze.

thex Created with Sketch.

JANA KOZUBKOVÁ

Klara
instruktorka Hot Yoga

Jóga:

Vystudovala:
thex Created with Sketch.

KLÁRA SOFIE STŘIHAVKOVÁ

Aneta
Instruktorka Hot Yoga 42


Jóga:
.

Vystudovala:thex Created with Sketch.

ANETA PALKOVIČOVÁ

Michaela
instruktorka Hot Yoga 42

Jóga:


Vystudovala:
thex Created with Sketch.

MICHAELA VAŇKOVÁ

Kristyna
Instruktorka Hot Yoga by Petra Danhelova

Jóga:
Pohyb je mou součástí již od dětství a není divu, když jsem vyrůstala na horách, kde jsem také chodila do školy se sportovním zaměřením. Účastnila jsem se atletických závodů, školních turnajů v míčových hrách a ano, i s mou, už tehdy nevelkou výškou jsem byla ve výběru školy v turnaji v basketbale. Sedm hodin tělocviku týdně bylo jak nic a proto jsem veškerý volný čas trávila venku s kamarády například hraním fotbalu. V zimním období mě rodiče často brávali na lyže, a když nepřálo počasí, chodili jsme bruslit na stadion. Od šesté do deváté třídy jsem navštěvovala taneční studio.

Vysoká škola a práce mi poskytly více volného času a já jsem se zas intenzivněji začala věnovat sportu. Jsem od narození zimomřivý člověk, a jelikož byl pochmurný listopad, vymýšlela jsem, co bych mohla dělat, abych se pořádně zahřála, až jsem narazila na studio HOT YOGA na Floře. Jediné obavy, které jsem měla před první lekcí, byly, že mi to nepůjde, byla jsem tak trochu zvyklá, že mi jde všechno hned a právě na HOT YOZE by Petra Danhelova jsem pochopila, že nic nejde hned, všechno má svůj čas. Můžu v klidu říct, že na HOT YOZE jsem se velmi rychle stala závislá a nejvíc mě baví a motivuje ten posun, který vnímám jak lekci od lekce, tak ten, který pozoruji za poslední téměř rok, co HOT YOGU cvičím. HOT YOGA by Petra Danhelova se taky významně podepsala na mé postavě, nikdy jsem nebyla tlustá, ale nebyla jsem se svou postavou téměř nikdy spokojená, teď můžu úplně v klidu říct, že spokojená jsem a vnímá to i mé okolí. Jsem se sebou více spokojená a cítím se víc sebejistá.

Instruktorkou jsem se stala nejen proto, že HOT YOGU miluju, ale především proto, že chci být součástí prvních kroků a posunů ostatních lidí, tak jako všichni ve studiu jsou součástí mých posunů v HOT YOZE. Těším se na vás, každá lekce bude nová a jiná, každá lekce bude plná úžasné energie.

Vystudovala:
Cestovní ruch a sportovní marketing.
thex Created with Sketch.

KRISTÝNA SIROTKOVÁ

Hot Yoga by Petra Danhelova
Chrudimská 2526/2a
(metro A Flora)
130 00, Praha 3
+420 602 396 009
recepce@hotyoga42.cz

Nechte si poradit

Kontaktujte nás, pokud potřebujete něco specifického nebo máte dotazy. Rádi vám poradíme.


© 2016 Hot Yoga by Petra Danhelova Kontaktujte nás