Hotjoga Instruktoři

Náš  tým

 • PETRA DAŇHELOVÁ
  PETRA DAŇHELOVÁ
 • PETRA DAŇHELOVÁ
  PETRA DAŇHELOVÁ
  V roce 2005 absolvovala studium jógy pod osobním vedením Bikrama Choudhury v Los Angeles. Vyučovala jógu ve Velké Británii, Austrálii a Francii. V roce 2006 se podílela na založení a otevření prvního studia Hot jógy v České Republice, jehož byla i spolumajitelkou.
  V roce 2011 otevírá nové studio hot jógy- Hot Yoga by Petra Danhelova. Srdečně Vás vítá a těší se na Vás! V momentě kdy jsem vstoupila do světa jógy, začala jsem v něm objevovat mnoho dalších skrytých a úžasných věcí. A o těchto zkušenostech a poznání je Hot Yoga by Petra Danhelova.
  Read More
 • MARTIN SVOZIL
  MARTIN SVOZIL
 • MARTIN SVOZIL
  MARTIN SVOZIL
  Pohybu, který by se dal nazvat sportem jsem se věnoval už v mámině břiše. Říkala že jsem byl odjakživa rarach. Můj celoživotní zájem vždy byl kladen na práci s tělem- strava, péče o tělo, předcházení zraněním a poúrazové stavy. Tato záliba mě dovedla i ke kurzům masáží, manuální lymfodrenáže a fyzioterapie. První lekce jógy byla náročná, ale jak se říká, byla to láska na první pohled. Čistá hlava, pružné tělo super pocit po každé lekci jsou jen střípky z benefitů, které získávám v každé lekci.Hotyoga mě naplňuje, učí mě pokoře i maximálnímu soustředění. Každý den se dovím nové detaily, a díky vám klientům nové zážitky, které určují mé lektorské zkušenosti. Přijďte vyzkoušet jaká je lekce hotyogy se mnou. S instruktorem, který maximálně rozvíří energii v každé lekci a nadšení ho nikdy neopouští. Těším se na Vás.
  Read More
 • INGA ZOTOVÁ-MIKSHINA
  INGA ZOTOVÁ-MIKSHINA
 • INGA ZOTOVÁ-MIKSHINA
  INGA ZOTOVÁ-MIKSHINA
  COMING SOON
  Read More
 • MARTINA KUBCOVÁ
  MARTINA KUBCOVÁ
 • MARTINA KUBCOVÁ
  MARTINA KUBCOVÁ
  S hot jógou jsem se poprvé setkala před více než pěti lety. Do té doby jsem nemohla najít aktivitu, která by mi vyhovovala po všech stránkách. Nakonec jsem jí našla v Hot Yoga by Petra Danhelova. Dodává mi sílu, a to jak fyzickou, tak psychickou a skvělou náladu. Díky Hotyoze jsem se naučila správně dýchat, pomáhá mi být více trpělivá a koncentrovat se na přítomný okamžik. V našem studiu mám možnost se pravidelně setkávat se zajímavými lidmi, poznávat jejich osudy a životní cesty. Věřím, že po společné lekci budete odcházet příjemně naladěni, plní energie a pocitu, že jste pro sebe udělali něco úžasného a jedinečného.
  Read More
 • MICHAELA HEZINOVÁ
  MICHAELA HEZINOVÁ
 • MICHAELA HEZINOVÁ
  MICHAELA HEZINOVÁ
  Před několika lety poprvé navštívila lekci hot jógy u Petry Daňhelové. Do tohoto stylu jógy se zamilovala.I přes to, že se bála reakce jejího těla na první lekci, byla příjemně překvapená, že vydržela cvičit celou hodinu a půl. To ji namotivovalo do dalších lekcí. Čím častěji praktikovala, tím víc pozitivních účinků na svém těle pozorovala. Vzhledem k tomu, že se chtěla věnovat Hotyoze ještě intenzivněji, než jako pouhý klient, zúčastnila se tréninku na instruktora a od ledna 2012 působí v Hot Yoga by Petra Danhelova jako instruktorka.
  Read More
 • ZUZANA VORLOVÁ
  ZUZANA VORLOVÁ
 • ZUZANA VORLOVÁ
  ZUZANA VORLOVÁ
  V dnešní hektické době je třeba každou volnou chvíli umět využít co nejefektivněji a “dobít si pořádně baterky“. Až u lekcí Hot Yoga by Petra Danhelova jsem našla to pravé a okamžitě jsem tomuto cvičení propadla. Je to jediný druh cvičení, kde se plně koncentruji, maximálně si vyčistím hlavu a odpoutám se od všech starostí. Krásně si protáhnu celé tělo a potrápím všechny svaly v těle (o některých ani kolikrát nevím, že je mám), zklidním mysl a dodám pozitivní náladu i všem kolem sebe. Pravidelným praktikováním jógy v teple si prodloužíte život, vyčistíte tělo i mysl, udržíte si štíhlou a zpevněnou postavu, posílíte imunitu a budete mít energie na rozdávání…ráda se s Vámi podělím o tu svou, těším se na Vás ve svých lekcích!
  Read More
 • PETRA PAULISOVÁ
  PETRA PAULISOVÁ
 • PETRA PAULISOVÁ
  PETRA PAULISOVÁ
  Na první hodinu Hot Yogy by Petra Danhelova jsem zašla spíše ze zvědavosti. Lekce mne ihned nadchla. Pracuji ve velmi dynamickém zaměstnání, které mě naštěstí velmi baví, ale je celkem časově i psychicky náročné. Právě díky józe dokážu být sama se sebou spokojená a v pohodě. Protože jsem se chtěla o cvičení a účincích na tělo a mysl dozvědět víc, stala jsem se instruktorkou Hot Yoga by Petra Danhelova. Zároveň mi role instruktora otevřela také nový rozměr - vytvářet v lekcích radost ostatním, pomáhat jim s vývojem jejich praktiky. Cítím velkou odpovědnost a také výzvu, abych se zlepšovala i já sama a byla pro ostatní inspirací.Také zastávám heslo: “když si myslíš, že nemůžeš, můžeš ještě třikrát tolik”. To se pokouším promítat i do svých lekcí.
  Read More
 • KRISTÝNA SIROTKOVÁ
  KRISTÝNA SIROTKOVÁ
 • KRISTÝNA SIROTKOVÁ
  KRISTÝNA SIROTKOVÁ
  Jsem od narození zimomřivý člověk, a abych se pořádně zahřála navštívila jsem studio HOT YOGY na Floře. Jediné obavy, které jsem měla před první lekcí, byly, že mi to nepůjde. Byla jsem tak trochu zvyklá, že mi jde všechno hned a právě na józe jsem pochopila, že nic nejde hned, všechno má svůj čas. Můžu v klidu říct, že jsem se na cvičení stala velmi rychle závislá. Nejvíc mě baví a motivuje posun, který vnímám v každé lekci lekci. HOT YOGA by Petra Danhelova se taky významně podepsala na mé postavě. Jsem se sebou více spokojená a cítím se víc sebejistá, toho si všimlo i mé okolí. Instruktorkou jsem se stala nejen proto, že HOT YOGU miluju, ale především proto, že chci být součástí prvních kroků a posunů ostatních lidí, tak jako všichni ve studiu jsou součástí mých posunů. Těším se na vás, každá lekce bude nová a jiná, každá lekce bude plná úžasné energie.
  Read More
 • MICHAELA VAŇKOVÁ
  MICHAELA VAŇKOVÁ
 • MICHAELA VAŇKOVÁ
  MICHAELA VAŇKOVÁ
  S jógou jsem se poprvé setkala v našem studiu. Ale hlavním důvodem, proč jsem do studia poprvé zavítala, byly bolesti zad a kyčlí, které se s pravidelnou návštěvou lekcí staly minulostí. Po pár týdnech praktikování jsem si všimla, jak se moje tělo mění – kombinace tepla, vlhka, poloh a pravidelnosti mi pomáhá zpevnit a zeštíhlit postavu, zbavit mě bolestí, aktivuje - pročišťuje vnitřní orgány a napomáhá k hormonální rovnováze. V mém případě to vedlo ke zlepšení akné, které mě trápí poslední roky. Žádná hodina není stejná a to nám dává možnost v sobě najít pokaždé něco jiného, nového nebo naopak známého. Jediné co je stále stejné, je pocit - okamžik TEĎ A TADY. Buďme upřímní, kolik chvil ,,teď a tady“ skutečně prožíváme? Nikdy nepadáte dolů. Já sama jsem se naučila dívat na svůj odraz v zrcadle a sama sobě do očí. Cítím se silnější, odolnější, vyrovnanější a šťastnější. A pokud stále nejste rozhodnutí, zda k nám zavítat, musím Vám prozradit ještě jeden benefit, který lze získat pravidelným praktikováním. Je jím zkvalitnění a z intezivnění sexuálního života :-) A to vykouzlí nejeden velký úsměv na Vaší tváři....
  Read More

VYZKOUŠEJTE NÁS!

+420 602 396 009

ADRESA

Chrudimská 2526/2a

13000 Praha 3

METRO A FLORA

© Copyright 2017 Hot Yoga Studio. All Rights Reserved.

Hotjoga

Instruktoři