Přátelé studia Hotyoga42,

Současná situace není pro nikoho lehká a mnozí z nás bojují o přežití.
Vzhledem k nařízení vlády ČR jsme nuceni přijmout od 5.10. na 14 dnů následující opatření.
 
Sál bude rozdělený na 2 části – SÁL 1 a SÁL 2
1.Skupinová lekce Hotyoga42 pod vedením instruktora
2.Samostatné cvičení
 
Skupinové lekce – sál 1.
probíhají standardně dle rozvrhu a ceníku s rozdílem počtu lidí na lekci ( 9 + instruktor ) a z toho důvodu bude nutná rezervace.
 
Rezervace na lekce je možná 1 den předem, tzn., v pondělí se rezervujte na úterý, atd. Rezervace bude probíhat od 8h – 20h na telefonním čísle : 602 396 009
 
Přijďte prosím včas 🙂
V případě, že nedorazíte, lekce vám bude stržena. Jestliže máte neomezený měsíc – zkrátí se vám o 1 den. Chápejte prosím, že pokud nepřijdete na vámi rezervovanou lekci, blokujete tím místo někomu jinému. 
 
Co se týká MARATONU,
bohužel není v našich silách zajistit 100% splnění podmínek. Proto všem maratoncům prodlužujeme maraton o 1 týden navíc.

 

Samostatné cvičení – sál 2. (jako ve fitness centru): 
Co znamená samostatné cvičení? 
Cvičíte na vlastní pěst bez dohledu a vedení instruktora (např. jako ve fitness centru). Prosíme dodržujte standardní podmínky sálu ( ticho, vstup bez mobilních telefonů, rozestupy ). 
Po celou dobu je Vám k dispozici recepční.
Samostatné cvičení probíhá ve vyhrazené části sálu.
Sál bude standardně vytopen s výjimkou technické pauzy, která nastane při dosažení určité teploty, větrání, úklid a dezinfekci prostor.
Můžete přijít dle otevírací doby uvedené na : – odkaz
V případě, že si chcete jít samostatně zacvičit můžete si zakoupit samostatné vstupy. – odkaz.
V momentě, kdy probíhá skupinová lekce, je možnost zvýšené hlučnosti v sále. Pokud by vám to nevyhovovalo, doporučujeme využití časů mimo.
Prostor je určen skutečně pro individuální cvičení. Prostor nemůže být využit jako komerční cvičení např. cvičení s osobním trenérem. V případě zájmu pouze s dohodou majitelky studia.
Doporučujeme s ohledem na kapacitu prostoru pro samostatné cvičení, udělat rezervaci. Rezervace bude probíhat od 8h – 20h na telefonním čísle : 602 396 009
 
Ráda bych vás poprosila o trpělivost a pochopení. 
Již 10 let se snažíme ve studiu najít vhodná řešení a vycházet vám vstříc jak jen to jde. Vážíme si vás a vaší účasti na lekcích, protože díky vašemu lidskému přístupu studio může dodnes fungovat.
Prosím vás pokud se do skupinové lekce nedostanete o laskavý přístup k instruktorům. Prosím vás pokud je to jen trochu ve vašich možnostech, abyste nežádali náhradu za lekci, či prodloužení předplatného, vždy jsme se vám snažili vycházet vstříc, ale teď potřebujeme vaši pomoc, abychom mohli studio udržet.
 
Děkuji za váš vřelý přístup.
Přeji nám všem ať celý stav věci brzo odezní „vlk ať se rychle nažere“ a jednou budeme vzpomínat co jsme společně v našem – vašem studiu zažili 🙂 
Petra Daňhelová
Majitelka studia 
Hotyoga42